wspiera nas:
 

Dołącz do nas!

Chciałbyś pisać razem z nami do Magazynu dla Fanów FNiN? Nic prostszego! Jeśli uważasz, że Twoje teksty - artykuły, recenzje, felietony na tematy powiązane z FNiN lub nie - mogłyby znaleźć się w Magazynie, wyślij je do nas.

Jeśli chcesz tylko okazjonalnie przysyłać swoje artykuły, wystarczy, że wyślesz swój tekst (w formacie .doc, .docx lub .odt) na adres e-mail magazyn@fnin.eu. Przeczytamy Twój materiał i być może umieścimy go w Magazynie dla Fanów FNiN. W temacie wiadomości koniecznie wpisz Artykuł do Magazynu, a w treści maila podaj pseudonim, jakim mamy Cię podpisać. Nadesłany tekst może być przez nas poprawiany, zmieniany i skracany bez konsultacji z autorem, nie gwarantujemy też jego publikacji.

Jeśli chcesz na stałe dołączyć do Redakcji i regularnie pisać artykuły do Magazynu oraz pracować nad powstaniem kolejnych numerów, wyślij przynajmniej dwa teksty  (w formacie .doc, .docx lub .odt) na adres e-mail magazyn@fnin.eu. W temacie wiadomości koniecznie wpisz Rekrutacja do Magazynu, a w treści podaj nick, pod jakim jesteś zerejestrowany(a) na Forum FanClubu (rejestracja jest konieczna, na forum prowadzimy większość dyskusji). Ocenimy Twoje teksty i po kilku dniach odpiszemy, jaką podjęliśmy decyzję.

WAŻNE! Zastrzegamy sobie prawo do korekty, modyfikacji i skracania nadesłanych tekstów. Podjętych decyzji nie uzasadniamy (w szczególności: nie wyszczególniamy uwag do odrzuconych artykułów), jednak jeśli nie przyjmiemy Twojego zgłoszenia lub artykułu, zawsze możesz spróbować jeszcze raz z innym tekstem. Prosimy, aby teksty nadsyłane do nas były unikalne i nigdzie wcześniej nie publikowane - zastrzegamy sobie prawo do ich wyłącznej publikacji.