wspiera nas:
 

Numer 1/2013 (6), 31.08 - 1.09.2013

Prezentujemy Magazyn dla Fanów FNiN nr 1/2013 - szósty w historii wydań Magazynu i pierwszy, który można było zdobyć w wersji materialnej! Podczas tegorocznego Polconu rozdawaliśmy bowiem jego bezcenne, drukowane egzemplarze! Serdecznie dziękujemy za ich wydrukowanie wydawnictwu Powergraph. Kto się nie załapał, tego zapraszamy do zapoznania się z wersją elektroniczną i odwiedzania fantastycznych konwentów - a nuż, pojawimy się tam jeszcze kiedyś?

Tymczasem zapraszamy do numeru, a w nim znajdziecie fragmenty powieści Rafała Kosika - zbliżającego się dwunastego tomu Felixa, Net i Niki oraz Różańca, nadchodzącej nieco wolniej powieści dla starszych czytelników.

Niezawodnie polecamy też wyjątkowe lektury, a także przybliżamy nieco BookRage - akcję, w ramach której to Ty decydujesz, ile płacisz za książki. Piszemy też m.in. o konsekwencjach coraz większej popularności konwentów i o tym, jak na chwilę przenieść się do innego świata podczas gier RPG. A to nie wszystkie tematy, jakie poruszamy!

Zapraszamy do czytania i komentowania na forum!

kam193
Magazyn #6 - Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_000388.jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	341.7 KB
ID:	2040
Pobierz: PDF, MOBI

Chcesz do nas dołączyć lub okazjonalnie pisać? Zapoznaj się z informacjami o rekrutacji!

Numer przygotowała Redakcja w składzie: drzewo148, Fileas, kam193, KamcioKowal, Karmel, Magix Slayer, Snorri, Vincent, Y-oda. Fot. 1. Biolożka, fot. 2. kam193.