wspiera nas:
 

Numer 3/2012 (5), listopad 2012r.

Dla umilenia czasu oczekiwania na najnowszy tom Felixa, Neta i Niki - lub zapełnienia czytelniczego głodu już po jego przeczytaniu - Redakcja przygotowała nowy numer Magazynu dla Fanów FNiN!

Poruszane tematy zaczynamy od filmu TMK, gdzie prezentujemy jedyny i niepowtarzalny wywiad z odtwórcami ról Felixa, Neta i Niki - Kamilem Klierem, Maćkiem Stolarczykiem i Klaudią Łepkowską. Opisujemy też kulisy tegorocznej edycji akcji Kosikowi Sto Lat, a nawiązując do tematyki zakończonych (całkiem niedawno!) wakacji, pochylamy się nad smutnym zjawiskiem czytelniczego lenistwa.

A może chcielibyście zostać w przyszłości pisarzami? Nową rubrykę Amatorka radzi rozpoczynamy paroma przydatnymi radami dla młodych twórców. Jeśli uważacie, że to nie dla Was, zapraszamy do instrukcji podróżowania W cylindrze przez świat!

O patologiach Internetu, pseudoksiążkach, życiu w Matrixie (a także, że nie samym Felixem człowiek żyje) i wielu innych przeczytacie w najnowszym numerze Magazynu dla Fanów FNiN!

Od teraz mamy też ułatwienie dla posiadaczy e-czytników! Wszystkie numery Magazynu są już dostępne w formacie MOBI!

kam193

Zapraszamy do komentowania na forum!

Zapraszamy do czytania!

Pobierz: PDF, MOBI
 
Numer przygotowała Redakcja w składzie: kam193, Snorri, FNiN_addict, drzewo148, Karmel, Y-oda, Fileas, KamcioKowal, Magix Slayer,. Okładka: Bookish`a